45-231 Opole, ul. Oleska 133
tel. 77 40 30 895, kom. 609 79 88 99
 

Drzwi tarasowe pasywne


Powiększenie

Schüco ThermoSlide: system drzwi podnośno-przesuwnych z tworzywa sztucznego, spełniający najwyższe wymagania energetyczne.


System drzwi podnośno – przesuwnych z tworzywa sztucznego Schüco ThermoSlide jest konstrukcją na bazie systemu 82 mm - Schüco Corona SI 82, przy czym głębokość zabudowy systemu wynosi 219 mm. Dzięki potrójnej izolacji cieplnej progu drzwi podnośno – przesuwnych i izolacji cieplnej wzmocnienia ościeżnicy osiąga się doskonałą izolację cieplną i bardzo korzystny przebieg izoterm.
Dodatkowo korzystny wpływ ma również opasanie ramy skrzydła przez profil ościeżnicy.

System drzwi podnośno – przesuwnych Schüco ThermoSlide jest wyposażony dodatkowo w uszczelki ślizgowe, zapewniające większą trwałość i szczelność.

Na przekroju (zdjęcie obok) widoczna potrójna izolacja termiczna, zarówno w ramie jak i niskim progu, niespotykana w innych systemach.

Drzwi tarasowe pasywne wyposażone są w pakiet szybowy SunEnergy+
  • Pakiet szybowy SunEnergy+ jest dostępny tylko w Awilux. Posiada on doskonałe parametry termoizolacyjne, niespotykanie jasną i neutralną barwę oraz niezwykłą przezierność. Dzięki wszystkim parametrom domownicy w budynkach z zamontowanym pakietem szybowym SunEnergy+ mogą cieszyć się idealnie doświetlonymi pomieszczeniami.