45-231 Opole, ul. Oleska 133
tel. 77 40 30 895, kom. 609 79 88 99
 

Okna i konstrukcje aluminiowe


Oferujemy okna, drzwi przesuwne, ogrody zimowe, fasady głównie w systemach Schüco, Heroal, Aliplast i Aluprof.


Ze względu na chęć bliższego obcowania z naturą, poprzez optyczne przybliżenie ogrodu do wnętrza domu, projektuje się coraz większe okna i drzwi tarasowe. W sytuacji, gdy ze względu na bardzo duże rozmiary nie można wykonać stolarki z klasycznych materiałów, stosuje się stolarkę aluminiową.

Niewątpliwymi zaletami konstrukcji aluminiowych jest ich sztywność, lekkość i doskonała izolacyjność dzięki ciepłym profilom, oraz możliwości zastosowania bardzo grubych pakietów szybowych.

Rosnących cen energii nie możemy powstrzymać, znamy jednak sposoby na skuteczne obniżenie zużycia energii, a więc i kosztów eksploatacji i utrzymania obiektu. W pierwszej kolejności należy sprawdzić skuteczność izolacji cieplnej budynku, warto zwrócić szczególną uwagę na nieszczelność okien, zwłaszcza tych, które zostały wyprodukowane co najmniej 20 lat temu. Skuteczna izolacyjność cieplna pozwala uzyskać znaczne oszczędności - dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii okna Schüco pozwalają obniżyć zużycie energii nawet o 80%.

Okna z okleinowanego aluminium wyglądają identycznie jak okna z PCV.

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie